Новости компании

Выберите раздел

Лизинг Техника Недвижимость Облигации Новости компании
Последние полгода мы усиленно работали над проектом, который позволил бы нам предоставлять финансирование не только через лизинговые продукты, но и через прямые кредиты. Представляем наш новый проект — Safra Finance
В рамках проекта компания «ЭСКА Капитал» уже 6 лет подряд отказывается от корпоративных подарков и дарит рождественское чудо детям, нуждающихся в срочном лечении. В результате проекта было закуплено жизненно необходимое оборудование для преждевременно рожденных детей на сумму свыше 200 тыс. грн.
Окрім коштів для ЗСУ та евакуації людей з гарячих точок, «ЕСКА Капітал» займається перевезенням гуманітарної допомоги.
Велика кількість підприємців постраждали від війни. Хтось втратив обладнання, у когось комбайн згорів від ракетного удару, багато сімей втратили джерело доходів. На жаль, але про допомогу постраждалому бізнесу від держави поки навіть не йдеться. Що робити таким підприємцям? Хто допоможе відновити й відбудувати все те, що зароблялося роками?
Тотальна війна не схожа на жодну з попередніх криз. В один момент ВСІ підприємства опинилися під ударом. Немає жодної галузі, яка б не постраждала. Фактично, економіка країни зупинилася. Фінансовий сектор постраждав чи не найбільше.