Пресс-релизы

Выберите раздел

Лизинг Техника Недвижимость Облигации Новости компании
Тотальна війна не схожа на жодну з попередніх криз. В один момент ВСІ підприємства опинилися під ударом. Немає жодної галузі, яка б не постраждала. Фактично, економіка країни зупинилася. Фінансовий сектор постраждав чи не найбільше.
І до війни пошук коштів для аграріїв був непростим. Тепер же проблема відчувається особливо гостро. Передусім для тих підприємств, які зазнали збитків через бойові дії. Які є варіанти? Надіятися на себе, державу чи альтернативні джерела міжнародного фінансування? Aggeek поспілкувався з агропідприємцями Сергієм Волошиним з Макарова, Наталією Сидорук з Іванкова та співзасновниками лізингової компанії №1 в сегменті роботи з МСБ «ЕСКА Капітал» — Сергієм Васьковим та Антоном Дядюрою.
Велика кількість підприємців постраждали від війни. Хтось втратив обладнання, у когось комбайн згорів від ракетного удару, багато сімей втратили джерело доходів. На жаль, але про допомогу постраждалому бізнесу від держави поки навіть не йдеться. Що робити таким підприємцям? Хто допоможе відновити й відбудувати все те, що зароблялося роками?
«На днях клієнт подав нам заявку на трактор, хоча знаходиться зараз на Сході в зоні російсько-українського протистояння. Два попередні тижні були важкі бої і люди майже не спали. Але за пару днів цей клієнт “відійшов” і все — трактор потрібно ж, щоб працювати і заробляти. От такий у нас народ», — коментує Олександр Буковинський, виконавчий директор компанії «ЕСКА Капітал».
Окрім коштів для ЗСУ та евакуації людей з гарячих точок, «ЕСКА Капітал» займається перевезенням гуманітарної допомоги.
В рамках проекта компания «ЭСКА Капитал» уже 6 лет подряд отказывается от корпоративных подарков и дарит рождественское чудо детям, нуждающихся в срочном лечении. В результате проекта было закуплено жизненно необходимое оборудование для преждевременно рожденных детей на сумму свыше 200 тыс. грн.
На нем мы обсудили вопросы деятельности «ЭСКА Капитал» и ключевые аспекты нового выпуска облигаций. Можно посмотреть видеозапись семинара или прочитать текстовую версию ниже.
Размещение состоялось среди институциональных инвесторов на Украинской Бирже (УБ) с проведением через аукцион. Это первый для украинского фондового рынка публичный выпуск ценных бумаг, который проводится через аукцион.
19 октября на Украинской Бирже (УБ) начнется первичное публичное размещение корпоративных облигаций «ЭСКА Капитал» серии D
19.09.2021 года украинское рейтинговое агентство «Кредит-Рейтинг» пересмотрело и повысило рейтинг корпоративных облигаций ООО «ЭСКА Капитал» серии B и С на сумму 100 млн грн сроком обращения до 14.11.23 до показателя «uaAА-». Напомним, с конца 2020 года рейтинговая позиция наших ценных бумаг была «uaA+».
Последние полгода мы усиленно работали над проектом, который позволил бы нам предоставлять финансирование не только через лизинговые продукты, но и через прямые кредиты. Представляем наш новый проект — Safra Finance